درباره ما
آخرين مطالب
پرديس ها و مراکز
تماس با مـــــا
خبرنامه مـــا
ديگر موارد
 
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی رمضانی بعدازظهر امروز در کنگره ملی حضرت فاطمه (س) در آستانه مبارکه پهنه کلای ساری اظهار داشت: 68 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد.

وی افزود: 8 استان از سراسر کشور شرکت کردند که 73 نفر ارسال کننده مقاله خانم و 15 نفر مرد بودند.

رمضانی به موضوعات ارسالی مقاله‌ها به کنگره ملی حضرت فاطمه اشاره کرد و گفت: بیشتر موضوعات در سیره تربیتی، نام و القاب حضرت زهرا(س)و ماجرای فدک بود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران تصریح کرد: مقالات رسیده چند‌ جلسه با اساتید حوزوی و دانشگاهی بررسی شد و 19 موضوع تدوین شد.

وی با بیان اینکه هر ساله درباره ائمه اطهار به صورت کنگره موضوعاتی ارسال می‌شود، بیان داشت: موضوعاتی که در این کنگره ارائه شد در هیچ استانی به آن پرداخته نشد و در بررسی 19 موضوع، موضوعاتی را درنظر گرفتیم که در کنگره‌های قبلی مطرح نشده بود.

نماینده کمیته هیئت داوران اذعان داشت: موضوع‌های بررسی شده کدگذاری شد و با 3 داور و با نگاه دانشگاهی و حوزوی داوری شد و 10 نفر به مرحله پایانی راه یافتند.

رمضانی خاطرنشان کرد: 5 مقاله به عنوان برترین مقاله انتخاب و 3 مقاله حائز آن شدند که در این کنگره خوانده شوند.

وی گفت: موضوعات 5 مقاله برتر را ابعاد تربیتی حضرت زهرا، بررسی استراتژیک و راهبردی خطبه فدکیه، بررسی خطبه فدکیه با تاکید بر مبانی قرآنی و بررسی نام و القاب حضرت زهرا برشمرد.

به گزارش فارس، در پایان این کنگره با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و جمعی از مسئولان از 5 مقال برتر تجلیل شد.:: موضوعات مرتبط: اخبار دانشگاه فرهنگیان
:: برچسب‌ها: فدک, دانشگاه فرهنگیان, مقالات, کنگره ملی حضرت فاطمه زهرا, س
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
 
لينک هاي ويژه
نويسندگان
دوستان
آرشيو مطالب
نظر سنجي
آمار بازديد