«فدک» موضوع عمده مقالات کنگره ملی حضرت فاطمه زهرا (س)

تاريخ : شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۹
نويسنده : مدیر وبلاگ


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی رمضانی بعدازظهر امروز در کنگره ملی حضرت فاطمه (س) در آستانه مبارکه پهنه کلای ساری اظهار داشت: 68 مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد.

وی افزود: 8 استان از سراسر کشور شرکت کردند که 73 نفر ارسال کننده مقاله خانم و 15 نفر مرد بودند.

رمضانی به موضوعات ارسالی مقاله‌ها به کنگره ملی حضرت فاطمه اشاره کرد و گفت: بیشتر موضوعات در سیره تربیتی، نام و القاب حضرت زهرا(س)و ماجرای فدک بود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران تصریح کرد: مقالات رسیده چند‌ جلسه با اساتید حوزوی و دانشگاهی بررسی شد و 19 موضوع تدوین شد.

وی با بیان اینکه هر ساله درباره ائمه اطهار به صورت کنگره موضوعاتی ارسال می‌شود، بیان داشت: موضوعاتی که در این کنگره ارائه شد در هیچ استانی به آن پرداخته نشد و در بررسی 19 موضوع، موضوعاتی را درنظر گرفتیم که در کنگره‌های قبلی مطرح نشده بود.

نماینده کمیته هیئت داوران اذعان داشت: موضوع‌های بررسی شده کدگذاری شد و با 3 داور و با نگاه دانشگاهی و حوزوی داوری شد و 10 نفر به مرحله پایانی راه یافتند.

رمضانی خاطرنشان کرد: 5 مقاله به عنوان برترین مقاله انتخاب و 3 مقاله حائز آن شدند که در این کنگره خوانده شوند.

وی گفت: موضوعات 5 مقاله برتر را ابعاد تربیتی حضرت زهرا، بررسی استراتژیک و راهبردی خطبه فدکیه، بررسی خطبه فدکیه با تاکید بر مبانی قرآنی و بررسی نام و القاب حضرت زهرا برشمرد.

به گزارش فارس، در پایان این کنگره با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و جمعی از مسئولان از 5 مقال برتر تجلیل شد.


دسته : اخبار دانشگاه فرهنگیان | بازديد ها : بار

<-PostTitle->

تاريخ : <-PostDate->
نويسنده : <-PostAuthor->


<-PostContent->
برچسب ها: <-TagName->

دسته : <-PostCategory-> | بازديد ها : بار