درباره ما
آخرين مطالب
پرديس ها و مراکز
تماس با مـــــا
خبرنامه مـــا
ديگر موارد
 
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی
قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور از راه‌اندازی 6 رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه فرهنگیان شیراز خبر داد......

 

 

 

یوسف نجفی در شیراز گفت : با راه‌اندازی این رشته ها این شهر قطب علمی تحصیلات تکمیلی تربیت معلم می‌شود.
وی افزود: دانشگاه فرهنگیان 20 پروژه مهم در دست اجرا دارد که در صورت در اختیار قرار دادن زمین یکی از آن ها در شیراز اجرا می‌شود.
به گفته قائم مقام دانشگاه فرهنگیان کشور در دنیای امروز تنها ارائه آمار رشد کفایت نمی‌کند، بلکه دستیابی به کیفیت مهم‌تر از آن است.
نجفی گفت: با اشاره به اینکه با شروع به کار این دانشگاه مراکز تربیت معلم و دانشکده‌های علوم تربیتی و مراکزی که در امر تربیت دبیری در آموزش و پرورش فعالیت می‌کردند، افزود: این مراکز با تلفیق شدن در قالب دانشگاه فرهنگیان به فعالیت‌های خود ادامه دادند و تمام تلاش و هدف دانشگاه نیز تامین نیاز نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش است.
وی افزود: دانشگاه فرهنگیان به عنوان نیاز جامعه فرهنگی کشور در شورای عالی انقلاب فرهنگی مورد تصویب قرار گرفت و رئیس هیئت امنای آن رئیس جمهور است و نماینده رهبری نیز در این هیئت حضور دارد.

 

منبع: واحد مرکزی خبر

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: اخبار دانشگاه فرهنگیان، منابع کنکور کارشناسی ارشد
:: برچسب‌ها: راه اندازي, 6, رشته, کارشناسي ارشد, دانشگاه فرهنگيان
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : جمعه ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
 
لينک هاي ويژه
نويسندگان
دوستان
آرشيو مطالب
نظر سنجي
آمار بازديد