درباره ما
آخرين مطالب
پرديس ها و مراکز
تماس با مـــــا
خبرنامه مـــا
ديگر موارد
 
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی


وی افزود: این همکاری ها در راستای تدوین کتب درسی و نیز آموزش معلمان در دوره های ضمن خدمت و حضور مبلغان در مدارس کشور است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ابراز داشت: این دانشگاه در ترم بهمن کار خود را با حضور 25 هزار دانشجو در 64 پردیس دانشگاهی در سراسر کشور دنبال می کند.

دانشگاه فرهنگیان در مراکز همه استانها راه اندازی شد

حاجی بابایی افزود: دانشگاه فرهنگیان در مراکز همه استانها در دو مرکز ویژه آقایان و خانم‌ها راه اندازی شده است که جذب هیئت علمی و آماده شدن کلاس‌های درس به مراحل نهایی خود رسیده است.

وی عنوان کرد: در هر سال 25 هزار دانشجو جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد که شرایط ادامه تحصیل معلمان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز فراهم شده است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در راستای اجرای برنامه های قرانی در مدارس کشور پنج هزار مربی قرآن جذب شده‌اند که تعداد قابل توجهی از به کار گرفته شدگان طلاب و روحاینون هستند.:: موضوعات مرتبط: اخبار دانشگاه فرهنگیان
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
 
لينک هاي ويژه
نويسندگان
دوستان
آرشيو مطالب
نظر سنجي
آمار بازديد