درباره ما
آخرين مطالب
پرديس ها و مراکز
تماس با مـــــا
خبرنامه مـــا
ديگر موارد
 
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی
برای انجام مصاحبه و گزینش از شما داوطلب گرامی باید فرم زیر را دانلود نموده و تکمیل نمایید و به هسته گزینش استان مربوطه ارسال کنید .

1– داوطلباني كه اسامي آنان جزء معرفي شدگان چند برابر ظرفيت رشته هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيدرجايي اعلام شده است لازم است پس از تهيه نسخه پرينت فرم شماره «1» مربوط به مشخصات فردي از سايت سازمان سنجش آموزش كشور، نسبت به تكميل دقيق آن و الصاق يك قطعه عكس اقدام و به همراه تصوير كليه صفحات شناسنامه و كارت ملي حداكثر ظرف مدت 48 ساعت از تاريخ انتشار اسامي در سايت ، به وسيله پست پيشتاز به هسته هاي گزينش آموزش و پرورش استان محل اقامت خود به نشاني مندرج در اين اطلاعيه ارسال نمايند.
2- لازم است در تكميل فرم مشخصات دقت كافي معمول گردد . بديهي است مسئوليت هر گونه نقص و نارسايي در تكميل فرم به عهده داوطلب مي باشد .
3- عدم تكميل فرم مشخصات و يا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزينش آموزش و پرورش استان محل اقامت به منزله انصراف از تحصيل در دانشگاههاي مذكور بوده و برابر مقررات تصميم مقتضي اتخاذ خواهد شد.

فرم شماره 1 :

اسامی محل مصاحبه :

نام ونشاني پرديس هاي مجري مصاحبه تشخيص صلاحيتهاي علمي و تخصصي آزمون سراسري سال 1392 فرمت PDF

نشانی مراکز و هسته گزینش استان ها :

دریافت فایل نشانی مراکز هسته گزینش آموزش و پرورش فرمت PDF

برای مطالعه ی کامل اطلاعیه سنجش روی منبع کلیک کنید .

منبع : سایت سنجش و آموزش کشور:: موضوعات مرتبط: اخبار دانشگاه فرهنگیان
:: برچسب‌ها: فرم گزینش, ارسال به هسته گزینش
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۳۱
 
لينک هاي ويژه
نويسندگان
دوستان
آرشيو مطالب
نظر سنجي
آمار بازديد