درباره ما
آخرين مطالب
پرديس ها و مراکز
تماس با مـــــا
خبرنامه مـــا
ديگر موارد
 
بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی بسیج دانشجویی


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰

با ابلاغ قانونی از سوی رئیس‌جمهور؛ مربیان پیش دبستانی و نیروهای خریدخدمت آموزشی در آموزش و پرورش در الویت استخدام قرار می‌گیرند.دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۰

دوستان این پست دررابطه با شرایط ادامه تحصیل فرهنگیان هستش امیدوارم مفید واقع باشه

توضیح در ادامه مطلب


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : جمعه ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
دستورالعمل تبدیل وضعیت در آموزش و پرورش


ابتدایی-راهنمایی-دبیرستان


توضیح در  ادامه مطلب


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : جمعه ۱۳۹۱/۰۸/۱۹

 

استخدام دانش آموختگان ورودی سال ۸۸ مراکز تربیت معلم وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه شماره 41/710 مورخ 17/8/1391 استخدام باقیمانده فارغ التحصیلان ورودی های سال 1388 مراکز تربیت معلم را اعلام کرد:

وزارت آموزش و پرورش طی بخشنامه شماره 41/710 مورخ 17/8/1391 استخدام باقیمانده فارغ التحصیلان ورودی های سال 1388 مراکز تربیت معلم را اعلام کرد.


                                                    

                                                                                                  منبع سایت فرهنگیان:: برچسب‌ها: استخدام ورودی های 88
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : جمعه ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
سلام همکارانم.هر مطلبی راجع به علوم تربیتی پیدا کردید توی این پست بذارید تا بقیه هم رشته ای هامون بتونند استفاده کنند.ممنون


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : جمعه ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
برنامه غذایی یکی از مراکز تربیت معلم کشور در سال قبل


جالبه نه؟؟؟؟؟؟

توضیح در ادامه مطلب


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
عضو هیت رئیس مجلس شوارای:
معلمان حق التدرسی در اولویت استختدام هستند
:: برچسب‌ها: معلمان حق التدرسی در اولویت استختدام هستند
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
حل مشکلات تربیت معلم وبرگزاری ازمون جذب مربیان پیش دبستانی تا 2سال اینده
وزیراموزش وپرورش از حل مشکلات فارغ التحصیلان تربیت معلم خبر داد.:: برچسب‌ها: حل مشکلات تربیت معلم وبرگزاری ازمون جذب مربیان پیش
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
تعریف خوابگاه-نحوه اداره خوابگاه ها-شرایط اسکان-مقررات ورود و خروج خوابگاه ها-شرایط ملاقات کنندگان و میهمانان در خوابگاه ها-مقررات عمومی خوابگاه

توضیح در ادامه مطلب


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
با توجه به تأسيس دانشگاه فرهنگيان براى اولين بار و با توجه به سوابق دانشگاه تربيت معلم و جايگاه اين دانشگاه در رنکينگ برترين دانشگاه هاى کشور و علمکرد نه چندان جالب,به نظر شما دانشگاه فرهنگيان در چه سطحى فعاليت خود را آغاز خواهد داد؟ به عبارت ديگر سطح دانشگاه فرهنگيان چطور خواهد بود و آيا جايگاه خود را بهبود خواهد بخشيد يا همان راه تربيت معلم سابق را ادامه خواهد داد؟ شما ميتواند نظرات خود را با ما در ميان بگذاريد.
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
 

مـــــــــــــــــژده                  مــــــــــــــژده

سلام دوستای گلم

اولا" تشکر به خاطر اینکه بازدید وبلاگمون رفته بالا ، بازدید امروزمون شده ۲۰۰ تا این خیلی خوبه و نشانگر اینه که ما تو کارمون موفق بودیم

حالا چت روم رو راه اندازی کرده ام ، وهمه نویسندگان و بازدیدکننده گان میتونن از آن استفاده کنن و سوالاتشون رو بهتر بپرسن و با هم تعامل بیشتری داشته باشیم .

برای ورود به چت روم به انتهای وبلاگ بروید و در گزینه اول نامتان را به فنگلیش ( الفبای انگلیسی ) بنویسید و بقیه گزینه ها لازم نیست .

با تشکر مدیر وبلاگ:: برچسب‌ها: چت روم دانشگاه فرهنگیان
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : سه شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۶
معاون مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز به کار دانشگاه فرهنگیان با حضور 25 هزار دانشجو از بهمن ماه امسال خبر داد.   

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، مهدی جلالی درباره دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان شکل تکامل یافته مراکز تربیت معلم سابق است و امسال برای نخستین بار 25 هزار نفر از طریق کنکور سراسری در این دانشگاه پذیرش شدند.  معاون مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش افزود: کلیه معلمان می‌توانند در این دانشگاه شرکت کرده و تحصیلات خود را تا مقطع دکترا ادامه دهند.  وی در عین حال عنوان کرد: نخستین گروه دانشجویان از بهمن ماه وارد دانشگاه می‌شوند و بخش اعظمی از دروس ارائه شده به آنها دروس ارزشی است که امیدواریم خروجی آن معلمان ولایت‌مدار باشند.


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : سه شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

قانون متعهد شدن دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به خدمت در وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.معاون مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش در مصاحبه با خبرنگار ما در این باره افزود: بر اساس این قانون مصوب مجلس شورای اسلامی به دانشگاه فرهنگیان اجازه داده شد از این پس دانشجویانی را که جذب این دانشگاه می شوند متعهد خدمت به آموزش و پرورش کند.
آقای شریف زاده گفت : بر این اساس ، 25 هزار دانشجو که نخستین بار در کنکور امسال برای تحصیل در دوره کارشناسی پیوسته جذب دانشگاه فرهنگیان شدند متعهد خدمت به آموزش و پرورش هستند.
وی افزود: از سال 86 تا 90 فقط در سال 88 حدود 7 هزار دانشجو به شکل آزاد برای تحصیل در مراکز تربیت معلم در مقاطع کاردانی و کارشناشی ناپیوسته پذیرفته شده بودند که آینده شغلی نامشخص داشتند و با مصوبه اخیر مجلس ، ورودی های سال 88 نیز متعهد خدمت به آموزش و پرورش و استخدام می شوند.
شریف زاده گفت : تاکنون در مراکز تربیت معلم ، پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی پیوسته نداشتیم اما با آغاز به کار دانشگاه فرهنگیان ، دانشجویان در مقطع کارشناسی پیوسته پذیرفته شدند و طبق مصوبه اخیر مجلس، برای خدمت به آموزش و پرورش متعهد هستند.
وی افزود: با آغاز به کار دانشگاه فرهنگیان از این پس مهمترین مرجع تامین نیرو در نظام تعلیم و تربیت ، دانشگاه فرهنگیان و پردیس های وابسته به آن در استان هاست.
شریف زاده گفت: قانون تعهد خدمت به آموزش و پرورش از سال 86 و پس از ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری ملغی شده بود که با مصوبه اخیر مجلس تعهد دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به خدمت در این وزارتخانه احیا شد.
وی افزود : این قانون 19 مهر در مجلس شورای اسلامی تصویب و هفته گذشته در شورای نگهبان تایید و اخیرا با امضای رئیس جمهور به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
تحصیل 25 هزار دانشجوی دانشگاه فرهنگیان از بهمن آغاز می شود


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : سه شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۶
بخش دیگری از نتایج جشنواره ملی قرآن کریم اعلام شدکسب رتبه اول در بیست و هفتمین جشنواره ملی قرآن کریم توسط دانشجوی دانشگاه فرهنگیان

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در مرحله نهایی بیست هفتمین جشنواره ملی قرآن کریم که به میزبانی سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد، در بین دانشجویان برتر دانشگاه های سراسر کشور حائز رتبه های بالایی شدند. پیرو اعلام نتایج بخش های کتبی این آزمون، در بخش شفاهی نیز خانم حمیرا ملجایی دانشجوی مرکز هاشمی نژاد مشهد مقدس موفق به کسب رتبه اول رشته حفظ پنج جزء قرآن کریم شد. 
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : دوشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
سلام دوستای عزیز

من مدیر وبلاگ میخوام برای بهتر شدن وبلاگ چندتا مقرراتی بزارم و امیدوارم رعایتش کنید .

۱ . عدم استفاده القاب و عناوین بد به دیگران

۲. دقت در نوشتن مطالب از لحاظ رنگ و فونت و ...

۳ . عدم نوشتن همه مطالب در یک پست ( یعنی باید اون قسمت مهمه مطالبو بنویسی و بقیه اشو که مفصله و جزئیات بیشتری داره تو  (ادامه مطلب) درج کنید .

۴ . بقیه مقررات در آینده نوشته خواهد شد .

دوستای عزیز و خوبم سعی کنید دیگرانو به این وب دعوت کنید و ازشون بخواین عضو این وبلاگ باشند .  حالا مهم نیست پسر یا دختر و یا هر رشته ای باشند مهم اینست که دانشجوی دانشگاه فرهنگیان باشند .

در ضمن دوستای گلم بهتره ما همه توانمونو رو یه وبلاگ  (البته به نظر من ) بزاریم و اونو مشهور و موفقش کنیم تا اینکه چندین وبلاگ با امکانات کم و بازدید کم بسازیم 

البته با کمک شما عزیزان 

با تشکر مدیر وبلاگ


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : دوشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
خلاصه خبر:آیین نامه آموزشی در این مورد میگه تحصیل همزمان در دو رشته در صورت داشتن شرایط(سخت) میشه ولی از این طرف  مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی میگه تحصیل همزمان برای رشته دوم فقط در فراگیر پیام نور میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!توضیح در ادمه مطلب
دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : دوشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۵

در نظام جدید آموزش وپرورش مدرک تحصیلی مبنای پرداخت حقوق معلمان خواهد بود و تفاوتی بین یک دکترای شاغل در مدرسه با استاد دانشگاه نخواهد بود.


به گزارش واحد مرکزی خبر ،معاون وزیرآموزش و پرورش در همایش تبیین استقرار نظام آموزشی وپرورشی۶ ،۳،۳ در اردبیل گفت با بیان اینکه در این نظام جدید رتبه بندی معلم ها پیش بینی شده است افزود :
معلم های با مدرک لیسانس تا دکتری در کلاس های مشابه تدریس خواهند کرد ولی از لحاظ حقوق و دستمزد بر اساس مدرک خود دریافتی خواهند داشت.
حجت الاسلام دکتر بهرام محی الدین محمدیان افزود: ما در اجـرای ایـن نظام در آینده شاهد بکارگیری معلم های با مدرک دکتری حتی در مقطع اول ابتدایی خواهیم بود .
قائم مقام وزیر آموزش و پرورش درسند تحول راهبردی همچنین از ایجاد دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: فرهنگیان پذیرفته شده دراین دانشگاه در ابتدا موفق به کسب دانشنامه کارشناسی خواهند شد.
وی گفت: فرهنگیان در صورت تمایل به ادامه تحصیل پس از دو سال تدریس می توانند در دوره کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند و پس از چهارسال تدریس نیز امکان تحصیل تا مقطع دکتری برای آنها وجود خواهد داشت .


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : دوشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
 

پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و رشته‌های جدیدی را در ارتباط با آموزش و پرورش و تربیت دبیر از جمله اداره ابتدایی، متوسطه اول و دوم، حوزه پرورش و تربیت به فرد ایجاد خواهد کرد

  

 

اسد الله اسدی گرمارودی در گفت‌وگو با خبرنگار«آموزش و پرورش» ایسنا، با اشاره به ادامه تحصیل فرهنگیان در پردیس‌های جدید دانشگاه فرهنگیان، گفت: یکی از اقدامات مهمی که از زمان وزارت حسین مظفر تاکنون نه تنها در آموزش و پرورش که در همه دستگاه‌ها معلق مانده بود بحث مدرک معادل بود.                                                                                     
اسدی گرمارودی با بیان اینکه این شرایط تاکنون بجز آموزش و پرورش برای هیچ دستگاهی از سوی    شورای عالی انقلاب فرهنگی فراهم نشده است اظهار کرد: در حال حاضر فرهنگیان   امکان ادامه تحصیل در همه دانشگاه‌های کشور را دارند اما دانشگاه تربیت دبیری شهید رجایی در 48 رشته کارشناسی ارشد و دکترا این شرایط را برای ادامه تحصیل معلمان و فرهنگیان به صورت ویژه فراهم کرده است

رییس مرکز آموزش نیروی انسانی آموزش و با بیان اینکه این دانشگاه شرایط ادامه تحصیل همه فرهنگیان را تا مقطع دکترا در رشته‌های تخصصی آنها فراهم کرده استف افزود: با یجاد دانشگاه ویژه فرهنگیان و پردیس این دانشگاه در هر استان همه معلمان و فرهنگیان دانشجویان بالقوه آن محسوب می‌شوند

به گفته وی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و رشته‌های جدیدی را در ارتباط با آموزش و پرورش و تربیت دبیر از جمله اداره ابتدایی، متوسطه اول و دوم، حوزه پرورش و تربیت بدنی ایجاد خواهد کرد

اسدی درباره امکان ادامه تحصیل فرهنگیان در این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های کشور نیز اظهار کرد: آیین‌نامه و ضوابطی در این خصوص در وزارت علوم وجود دارد که آموزش و پرورش نیز در این رابطه تابع ضوابط این وزارت علوم است. هرچند منعی وجود ندارد اما ضوابطی وجود دارددانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : دوشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
اسدي گرمارودي رييس مركز برنامه ريزي و آموزش نيروي انساني اعلام كرد: آغاز مرحله تكميل ظرفيت دانشگاه فرهنگيان

به گزارش روابط عمومي مركز برنامه ريزي و آموزش نيروي انساني ، اسدي گرمارودي رييس مركز اعلام نمود آن دسته از داوطلبان‌ شركت‌كننده در آزمون‌ سراسري سال 1391 كه نمره علمي آن ها در زير گروه مربوطه 6000 و بالاتر مي باشد مي‌رساند، نظر به‌ اينكه‌ ظرفيت بعضي‌ از رشته‌هاي تحصيلي در دانشگاه فرهنگيان تكميل نشده و مجدداً براي‌ پذيرش‌ دانشجو  ازطريق سازمان سنجش آموزش كشور اعلام‌ ظرفيت  گرديده است فلذا داوطلبان متقاضي براساس ضوابط و شرايط مندرج در دفترچه‌ها، اطلاعيه مورخ 1/8/91 و  9/8/1391  مي‌توانند از تاريخ 8/8/91 الي 10/8/91 به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و برحسب مورد نسبت به انتخاب كدرشته محل‌هاي مربوط با توجه به گروه آزمايشي مربوط و بر اساس كارنامه نتايج اوليه آزمون  و شرايط وضوابط پذيرش دانشجو در مرحله تكميل ظرفيت در رشته‌هاي تحصيلي مورد نياز آموزش و پرورش براي پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان اقدام نمايند.

 


دانشجو معلم : (مدیر وبلاگ)
ت : یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
 
لينک هاي ويژه
نويسندگان
دوستان
آرشيو مطالب
نظر سنجي
آمار بازديد